View Single Post
  #36  
Old 11-13-2012, 16:51
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Gondolom azzal tisztában vagy, hogy ha benn van a sereg akkor 4 körös max. Illetve folyamatos 550-es emberhiánya van. Ezt az orit egy éjszaka alatt meg lehet borítani. De ami tetőzi a bajt, hogy egy 21%toronyíjas 14%kocsma-templomos elfen pattannak a tolvijai, és az elf még be is fedi. Szóval kérdem én, mi a manóra jó ez az ország? Mert meg lehet csinálni, de mi értelme van?

Közben ami még beugrott, ezt egy 14-14%os gnóm végig fedheti úgy, hogy a végén még be is fér tolvajokkal. Szóval nem te leszel az aki körönként lopdos, hanem pont téged fognak ezzel körönként lopni(nyilván nem a gnóm fog tekire lopni, de ha ezt az orit begyújtja, megnézheted magad félelfként).
szerintem max sereget csak az tart bent aki inaktív, vagy fél, vagy láma

ez egy szövis orifelépítés. természetesen lehet ellene kreálni orikat. az az elf ami befedi még nem fogja belopni, ha igen akkor elég vékony hadis.

gnóm fed azt megnézem hosszabb távon. és mit lop egy gnóm? tekit nem, pénzt nem, ... nyersit?
amúgy az a gnóm se fog az életbe beférni a 14-14es gnóm amúgy elég életképtelennek hangzik, erősen mf tamagocsis felépítés

az ori teljesen életképes egy szövibe szerintem ilyen felépítéssel, bár nem erős, ezért kell erősíteni rajta. viszont a piacos témához ennek már semmi köze és az semmit nem erősít

egy éjjel semmiképp nem borítják meg ezt az orit legalábbis ha én irányítom. max sereggel lehet beverni