Thread: Torlódás.
View Single Post
  #23  
Old 10-27-2015, 17:48
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Igaz, hogy még kis létszámot érint, de érdemes lenne vele foglalkozni. Úgyis mire lenne belőle valami, az X hónap (év?).

A torlódás alatt arra gondolok, hogy egyre több az olyan szövetség, ahol egy vagy több tagnak is a csoport első helye kell a továbblépéshez. Mivel ez értelemszerűen csak 1 országnak adott, ezért jelenleg a szövetségek feltolják azt a tagot, akinek szüksége van rá, esetleg alá a többit és várják, hogy leketyegjen. Általában az első hely régi szabisok felett található, így nem mindig normális országfelépítéssel kell oda érni. Azok a szövetségek, ahol vannak olyan tagok általában türelemmel megvárják, míg az előttük lévő ellép.
Persze lehetne erre írni, üssék ki aki bement elsőnek és menjenek a helyére. De aki egy kicsit is átgondolja, azt tudja, nem elég bemenni elsőnek, azt 2 hétig meg is kell tartani állandó jelleggel. Így egyre több szövetség kényszerül várakozásra, csupán a topkör miatt. L-ben, ami egy 4-es szint ez jelenleg 3 szövetséget is érint(ene).

A topic célja, hogy kinek mi a véleménye erről? Kérem, hogy az "én is megcsináltam, csinálja meg más is" (egyébként én is megcsináltam többször is ) vagy "azért akarsz változást, mert téged is érint" (ami igaz is) hozzászólások illetve a felém érzett ellenszenvet mellőzzétek...
szerintem felesleges bármiféle változtatás. igenis harcoljanak már meg az első helyért, ha meg nem akarnak harcolni, akkor várják ki az idejüket. így sem kellőképpen nehezedik a személyiségek megszerzése.
Reply With Quote