View Single Post
  #310  
Old 05-15-2009, 19:01
Tsyl's Avatar
Tsyl Tsyl is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Debrecen-Mikepércs
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Hétvégén készítek róla portrét és felteszem, ígérem
A ciszta miatti műtétje engem is nagyon megviselt és azt a fájdalmas és keserves sírást amit ez a mindig örök vidám kutya adott azon az éjjelen, míg élek nem fogom elfelejteni. Nyomta a buksiját a kezeim közzé és tőlem várta volna a segítséget, mert szegény nem értette mi történt vele. Hiába kapta meg a speciális fájdalom csillapítókat, nagyon de nagyon nagy fájdalmai voltak. Én megkönnyeztem és egész éjjel simogattam nyugtattam a párommal együtt és 10 percenként néztük a szeme fehérjét és az ínyét, hogy nem-e fehéredik, nincs-e belső vérzése...de meggyógyult azóta és lehet Ő is rájött, hogy mindez nem a gazdi büntetése volt, ha nem egy kezdődő "rossz" csírájában való elfojtása...ám a műtét óta őszintén úgy érzem, hogy a kutyám szinte anyjának/apjának tekint....pedig addig is nyalis volt, ám azóta azt az önfeledt szeretetet amit felénk kimutat, leírni nem lehet...Valahol tudat alatt biztos felfogta vagy megértette, hogy az Ő érdekében történt minden...és persze a mi érdekünkbe is, hogy még sok-sok évig tudjuk viszonozni kölcsönösen ezt az odaadást... mert nekünk ő már nem kutya, hanem ahogy becézzük is: a Lányunk
__________________
#568657 Transsylvania
#580780 Teszt--Elek
#587051 Dr.Akula
#784 Transsylvania 1/A /1999-2001/
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsyl For This Useful Post: