Thread: 1A események
View Single Post
  #9252  
Old 10-15-2010, 14:46
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Én ezt mindet aláírom. De hogy valaki azt kiemelje, hogy EGYEDÜL termelt, azért erős túlzás. Mert volt ott törpe, akinek a nyersét bármikor lehetett használni, eladni. Volt ott kajatermelő, akinek a kajáját bármikor lehetett használni, eladni. Mindig van egy klánháttér, egyedüli termelésnek nem fogható fel. Vagy most felróhatnám, hogy 2,5 év alatt megtermeltem kb 100mrd aranyat... de lehet, hogy keveset mondtam, és ha egyedül vagyok, akkor biztos már 1milla ponton lennék...

A dragonnak az az időszak egy olyan idő volt, amikor a legtöbb klán beleun. Termelés, harcok nélkül. Viszont kimásztunk belőle.

De az, hogy te egy milyen ótvar hátterű klánból jöttél, az nekem kicsit erős volt a kollégádtól... És ő semmi egyebet nem tud, mint, amit te elmondtál. Jelenleg köszi, de remekül működik a klán, és fogja még a hangját hallatni.
Vityu egy szoval se mondtam h. egyedül termeltem a klánban,de ami nálam volt éppen azt én gyüjtögettem,éjszakáztam,keltem hajnalba szoval azt nem értem mi a baj h. elütöttem.
Wolfi téged meg nem is értelek a pékekkel pont miattad volt mnt,amikor már nem nálatok voltam támadtam is a pékeket alulrol,söt 1k hekit le uis vertek rolam 1 ütésre 1x,szoval erröl ennyit,amugy téged se lehetett sokat látni de kijavitom magam mert Robi is aktiv volt egy hasznos tag reggeltöl estig.,szoval kb velem 1ütt 3 ember.Azota látom pár tag kilett szorva remélem épül a csapat,és sok sikert nektek.
Reply With Quote