Thread: 1A események
View Single Post
  #8263  
Old 05-03-2010, 15:21
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Grat! Szép ütés, igaz nem volt nehéz. Mi is kihasználnánk, ha nem kéne fél bandát kidobni egy ilyen miatt, de nem értem, hogy vannak ilyen lámák A-ban, hogy még szabizni se tudnak együttműködően, gondolom megértitek a dühömet, mikor mi majd meg döglünk 1-2 hekiért, a fő ellen klán meg csak lazán gyűjti azokat Ilyen a játék Meglógtatok, de majd lasszózunk
Iron, tudom, h akkor nem voltál a pékeknél, de a sojt-expressz-hez ki kellett dobni a fél bandát és "elvileg" nem szabadott volna sima ütésnek lennie, hiszen előző klántársad véres katana ki tudott jönni rám éjszaka hiénázni, tehát van éjszakásuk (katana a sojt-ban van). tudom, hogy nem mindig lehet megoldani egy kis klánban minden távolt. tapasztalom. most pl a legutóbbi klánütésünk kicsit kevesebb mint harmada hozzátok került. az a vádaskodás, h mást uszítunk rátok meg úgy hülyeség, ahogy van. Hunter magának kereste a bajt. és picit sem örülök, h most amikor mentem volna vissza a nagy klánba, h rendesen visszavegyem tőle a földem, azt kell látnom, h érdekes országfelépítéssel(ha lehet azt felépítésnek nevezni) szabin pihen 70k ponttal alattam. de ha már szóltunk volna valakinek, h ugyan menjen már rá, akkor az valószínűleg a dragonban keresendő lenne és nem a pannonban.

h 3-4 szövivel kell harcolnotok.. jajj még megsajnállak.. az új menzó megalakulása óta a klántámadásoknál, azon kívül, h az ellen kiszúrja és visszajön, jött rám sojt-os, olümposzos és pék. utóbbi nem egyszer hiénázott. többnyire nem okozott problémát, mert amíg minimális földeket hoztak tőlünk, addig én durván másfélszer akkorára nőttem, mint ahonnan indultam. itt kitérnék arra, hogy én nem messze nem tartozom az A-ban jó játékosok közé, de mégis ott vagyok a 30 elsőben és nem kellett ehhez milliárdokat elvernem fokozásra és bontásra.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to csabi For This Useful Post: