View Single Post
  #9  
Old 01-30-2006, 03:53
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by aúú
Háát, őszíntén szolva, ha tényleg rendesen játszátok a Werewolf-ot, akkor annak a Garu-nak neked kéne rontania, ugyanis, neki nem csak lételeme a féreg elleni harc, hanem egy vérfarkas úgy érezné, ezzel a lelkedet menti meg, hogy a megmérgezett testből kiszabadít...
hát ha tudna.... először megmentettem az életét egy csapat orosz katonától... ( a gyógyi nem lefizette a vonat őrségét egy votkával az útra hanem karmok elő, és rávetette magát a vonatra oldalról... aztán meg makogott hogy miért és hogyan csinálta...) aztán eltűntem az orra elől... később meg már vérrel fertőződött, hogy is mondjam, egy erősebb vérkötelékkel.... igaz nem hozzám, de alaposan megszenvedte az uralom diszciplinát... meg azóta a szadista KM még felvéste rá ezüst tőrrel hogy Welcome to L.A. ... egy egész horda lidérc vámolta meg a rakományt amit a hajó hozott... a kínai kathai-k a hajó egyéb rakománya között hozták úgy vagy 200 ősüknek a szellemét koporsókhoz láncolva... ez meg nem tecett a lidérceknek és az őket megidéző samedinek... persze ez a garu meg rögtön odament tombolni... na azután lett vérkötve és uralom alá hajtva... azóta csak kutyuska...
Na meg megnézném, ahogy rámveti magát és úgy 6-7 12-es erejő árnycsáp dobná mellbe! (őserő + árnyjárás = acélárnyak kombó ) Sztem picit elrepülne... (ancilla party, mert olyan durvák iis az ellenfelek.)

Last edited by Senki; 01-30-2006 at 03:56..
Reply With Quote