View Single Post
  #785  
Old 02-05-2014, 12:23
hunekike2 hunekike2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

kipróbáltam milyen lehet egy kezdő élete a játékban.
alapból 200 hektárrol indul mindenki és az ötödik szinten 200 hektár körül csoportosul mindenki.
kifejezetten egy olyan fajt választottam ami nagyon kiváló célpont lehet mindenkinek(törpe gazdálkodó) és nem is építettem erősre.
ahogy letelt a 72 óra védelem, kapásból 3 kapu jött rám, próbálták vinni a nyersit, meg amit csak találnak.
Nos gondoltam megnézem mi a helyzet feljebb, és 3-5 nappal a védelem lejárta után alatt már az 5. aktiív ország voltam a csoportban.
amit közben tapasztaltam, hogy hiába csak 15% tekercset tartok az országban ugyanúgy lopják 20-30 darabonként, és közben ezekkel az országokkal beszélgetésbe is elegyedtem a válaszuk leginkább az volt mert nincs más. De még a top4 44 szemes szövitől is kaptam egy támadást, csak, hogy bebizonyosodjon, hogy valóban tökös gyerekek
MF ként játszok, és rendre csak szövik támadnak.

Ha ténylegesen kezdő lennék és csak azt látom, hogy lopnak lopnak lopnak támadnak 4 en 1 et, persze előbb utobb elmegy az embernek a kedve a játéktól.
Nos mivel beszélgettem az itt lévő "hiénákkal" és azt a választ kaptam, hogy kevesen vannak aktívok akiket támadni is lehetne és valóban 200 hektáron kicsit több lakossal mint az szükséges már az embernek a top körei ketyegnek, így valóban nem nyújt sokat az ötödik szint egy kezdőnek, csak negatív élményeket, esetlegesen ó is várhatja, hogy valaki átváltson lilábóll és őt kezdje módszeresen lopni ami csak további negatív játékélményhez vezet.
A javaslatom esetlegesen egy csoportösszevonás? pl a 3 free csoportból 2 őt csinálni? a nagyobb létszám miatt több támadható cépont lenne és a gyengébbeket, kezdőket hagynák élni, vagy a free nem free csopikat vegyíteni, és a 6 ból 3 at csinálni?
ez a 4 szintre is kifejetené a hatását, mivel nem 200 hekin lépnének fel az emberek, és mivel 5. szinten mindenkinek csak 1 országa lehet nem befolyásolna sokmindent, valamint mivel alsóbb szinten is kellenek a sokszemeseknek a top1 helyek, ők sem vakarózva töltenék el a szükséges köröket, hanem megpróbálnak megküzdeni érte.
Persze ezek mind csak normál játékra vonatkozik, mert a többi játék más játékmódot igényel.
Reply With Quote