View Single Post
  #3  
Old 10-03-2007, 00:42
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
Ez sok lett volna a generátorba :P

A legendás világsztárt, Harcosokat, ma este, egy lakossági bejelentés alapján fogta el a rendőrség különleges akciócsoportja.

Vasárnap este bejelentés érkezett, miszerint egy 14 év körüli kölyök, folyamatosan vigyorgó arccal és habzó szájjal terrorizálja a békés járókelőket, közben a következőket ordibálja: "odaadta a 2. helyet neki, de akkor is én lettem az első, mert én vagyok a legjobb, a verhetetlen Harcosok, az nem lehet, hogy ne én legyek az első!!!"
Többen, saját testi épségüket kockáztatva próbálták nyugtatni, erre "IDE NEKEM A VIPET AZ ENYÉM AZ ÖSSZES" morajlással válaszolt.

Az elkövetőt, a helyszínre egy óra késéssel kiérkező rendőrök összehangolt akció keretén belül egy első helyezésért járó álcázott VIP csomaggal ártalmatlanították, majd sikeresen elfogták.
Szemtanúk szerint a helyszínről elhajtó rabomobilból egy halk "a fele akkora országom is kétszer akkora mint a tiétek!" cincogás szűrödött ki.

A feltételezések szerint Harcosok nagyon erős drogok hatása alatt állt, mely előidézte nála a módosult tudatállapotot.
Az orvosszakértő ezt később cáfolta, vizsgálatai szerint Harcosok az ovikusz nemfelnövikusz nevű, súlyos személyiségdeformáló betegség végső stádiumában van.

A bíróság az ügyet gyorsított eljárás keretein belül tárgyalja.
Ha már Csokibácsi akkor nekem ez nagyon bejött annó amikor olvastam és egy jót derültem rajta
Reply With Quote