View Single Post
  #2  
Old 10-02-2007, 23:40
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
Mindig megfogadom Harcosok mester tanácsát, mert soha nem látott hatalmas és erős országot szeretnék építeni 200 hektáron.

A foglalkoztatottságot 60% körül tartom, mert csak úgy tudok sok katonát képezni, valamint ha megtalálnak a lopós országok, ne vigyék el egy lopással az összes dolgozó embert. Ha 50% alá csökkenne a foglalkoztatottság, piacot építek, hogy megállítsam a további csökkenést, mert az sem jó, ha túl sokat képzek, mert hátha nem veszik meg a piacon őket és akkor szomorúak lesznek és elmennek.

A vihartól viszont félek, olyankor összekuporodom az ágyikómban és a paplan alá bújok, szorosan ölelve a plüssmacimat (ő is nagyon fél). Ezért is választottam az óriás fajt, mert azok nagyok és bátrak és viharban nem kell arra vigyázniuk, hogy ne álljanak a fa alá, mert ők nagyobbak mint a fák.

A mester azt is írta, hogy az óriásokat mindenki hamar ellopolja, akármilyen nagyok is, ezért több tolvajt képeztem mint varázslót, meg íjászokat beleraktam toronyba, hogy ne nagyon tudjanak megtámadni.

Ha valaki mégis próbálkozik, attól megkérdezem, több pénze van-e mint nekem, ha igen, akkor írok neki, hogy hagyjon békén, mert úgy tökre nem ér ám. A tudásnak kell döntenie, engem pedig Harcosok megkínált a tudás fájának gyümölcsével és én azt biz megettem káposztás-túrós lecsóval.

Ha a tanácsokat maradéktalanul megfogadjátok, akkor úgy érzem csodálatos vezetők lehettek, arccal és remek diplomáciával 200 hektáros országotok fél éven belül 201 hektárosra is duzzadhat. Persze nem muszály (© Harcosok - 2006) úgy rohanni.
Sztem ennek itt a helye sok commentre nincs is szüksége

(nekem favorit)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote