View Single Post
  #855  
Old 11-26-2014, 03:42
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezt a javaslatot nem teljesen értem. Leírtad azt, ami most van.

Az egyetlen különbség, hogy az Országod menü kiemelt tetejéről a bal oldali menübe tennéd.

Szerintem valamit nem értek, mert ez nem egy óriási változás. Mi az, amiben máshogy értetted?
Szerintem amit Kalmar akar ertelmezni a kovetkezo technikailag ertve:

A menuben legyen egy 'Kikuldetesi' link az ujjaknak 3 napig, vagy ameddig kell a felugro ablakok helyett. Amit valamennyire en sem gondolok rossz otletnek, mivel egyszer becsukod a felugro ablakot tobbet nem jelenik meg.

A kikuldetesen meg a gyakorlati kerdeseket erti, ami mivel megneztem es el is mentettem mert tobben rakerdeztek mar, ugye osszben 3 ilyen ablak van ahol keri, hogy csinalj valamit.

  1. "Irány a Hadsereg menüpont, és próbáld ki! Képezz tehát 100 katonát!... Az első feladat sikeres teljesítéséért 15.000 aranyat kaptál!
  2. Építeni az Építés menüpontban tudsz. Menj oda, és építs 3 darab könyvtár épületet! ... A második feladat sikeres teljesítéséért 3.000 aranyat kaptál!
  3. Tudománytekercset íratni a Tudomány menüpontban tudsz. Menj oda, és írass 200 darab gazdasági tekercset! ... A harmadik feladat sikeres teljesítéséért 13.200 aranyat kaptál!"
Roviddel ezutan vege is a kezdo sugonak. Amit O ker, az hogy a "Kikuldetesi' linkbe legyen tobb ilyen gyakorlati keres amivel egy uj jatekos elszorakozik az elso napokban.

Maskulomben en is majdnem erre utaltam a bonusz alatt feltenni kerdeseket, amig Kalmar egy uj menu linkbe tenne gyakorlatiakat. Az alap gondolat megegyezik, a kivitel mas csak.


Kalmar, ha rosszul ertem javitcsal ki.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote