View Single Post
  #6  
Old 04-30-2007, 20:31
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Eddig én Rómában voltam ami nagyon tetszett, a belvárosban találtunk egy olcsó szupermarketet, 1hétig odajártunk. Diákoknak olcsó, és finom.

Majd vonattal sziciliáig, Taormina, Catania, Syiracusa, stb...
A legjobb, amikor az öreg néni elhívott minket vacsira, mert emlékeztettem párommal a lányára, és a vőlegényére.
Egyébként nagyon jó hely csak gáz, amikor nem értek semmit, hogy mit motyognak.
Mondom páromnak, figyeld már! Ezek mindjárt összeverekednek. Erre ő: Nyugi csak viccet mesél...
Szóval a hanghordozásuk félelmetes
Aztán Cataniánál ott az Etna ugye. Amikor ott voltunk, senkit nem érdekelt ám hogy épp kitör. Este lehetett látni, ahogy a láva folyik le az oldalán.
A közlekedés: Amit az olasz közlekedésről látni a filmekben, az kutyamisi ehez képest Szószerint minden 3-4. kocsi bal eleje be van törve, horpadva.
A kis motorok, csak úgy mennek össze-vissza a szembesávban is, amikor jön a busz. Szószerint káosz van az utjaikon.
De az a vicc, hogy ezt ők is tudják.
A tömegközlekedésükről: Az egyik fő buszjárat elvileg 10percenként jár. Nekünk sikerült 1:45percet várni rá. Megkérdeztünk egy ellenőrt, hogy mégis jár-e ez a busz, erre ő legyintett, hogy nyugi majd jön...
Azóta sokkal nyugisabban várjuk a buszt, ha netán késik.

Bocsi, az emlékkitörésemért, egy kicsit kapkodós lett, de csak úgy jöttek az emlékek.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote