Thread: Szabadság
View Single Post
  #17  
Old 09-19-2012, 11:17
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez úgy működne, ahogy most is. Most alapvetően csak azt tudod fagyasztani, ami "útban van", hogy azzal azonos csoportba léphess egy másik országoddal. Ez ki lenne terjesztve úgy, hogy bármelyik országodat fagyaszthasd (a mostani korlátozások mellett, tehát egyszerre maximum 1 fagyasztott országod lehet).
ez így viszont már annyira nem tetszik.. sokan több országgal vannak jelen a hódító normál csoportjaiban, többször végig mentek már a szinteken
sok évi munka van az országokban. ha egyszer netalán nincs annyi idejük játszani és szabizni akarnak a 4ből mondjuk 3al akkor csak egyet tudnak hosszabb távon fagyasztani a másik 2őt meg üsse aki éri? szerintem ez úgy lene helyes, hogy ezt az 1 országra való korlátozást egy kicsit kibővítenénk. én pl a 4 normális orimból 2 törölnék ha ezt bevezetődne mert időm nincs vinni őket de azt meg nem hagynám, hogy végigverje a csoport. és azért egy 4 szemes orit törölni nem éppen jó mulatság. viszont később szeretnék velük még játszani szóval nem azért vannak szabin mert abbahagytam a játékot..
Reply With Quote