View Single Post
  #334  
Old 10-31-2012, 13:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Eltér a véleményem: Mi kell ahhoz, hogy a tekercsemet bevédjem és még gyarapodjon is nagy arányban? Gnóm faj, helytartó és hogy 3 naponta ránézzek az orimra.
Valamelyik téma nemrég egy kicsit elkanyarodott abba az irányba, hogy fel lehet-e "törni" egy tekercsíró gnómot. Aki 3 naponta néz be, azt simán. Ő lesz az első, akinek feltörik a könyvtárkulcsát.

Ennek ellenére úgy érzem, hogy ez maximum 200 hektáron jelenség, még akkor is, ha felsőbb csoportról van szó. 1000 hektár fölött én nem sok tekercsíró gnómmal találkoztam, aki csak 3 naponta néz rá az országára.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Több időt és energiát fektetek egyetlen ütésbe 1/A-ban, mint 4000 környi tekercsírásba 5-ös szinten.
Egyetértek. De most nem 5. szintről beszélünk.

És akkor most ide akartam tenni egy statisztikát arról, hogy oké, hogy 5. szinten milyen sok a gnóm, de feljebb ez hogy csökken. Aztán egy ilyen statisztika kerekedett belőle: 5. szinten az országok több mint 20%-a gnóm. 4. szinten ez felugrik 25%-ra. 3. szinten még tovább: 32%-ra. 2. szinten egy kis visszaesés 30%-ra, és csak 1. szinten csökken le jelentősebben 11%-ra.

Ezzel szemben a minimum 20 bankkal rendelkező országok aránya szintenként: 5. szint: 3,6% (itt még a legjelentősebb a területi aránya ennyi banknak). 4. szint: 11%, 3. szint: 20%, 2. szint: 27%, 1. szint: 52%.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote