View Single Post
  #27  
Old 04-25-2006, 09:35
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by andor
nem a magyar ba vagyok s meg egyelore egyedul nincs szovim
Jaja, nem a tiédre válaszoltam...
Amúgy ork hadinak érdemes nézni szöviket a dipóban és összehozni mellé egy óriás hadis varist, egy tolis elfet vagy fél-elfet vagy embert, 4. tagnak meg mondjuk még egy orkot... így ha téged megtekiznek, a másik ork még le tudja ölni az ellent, valamint az óriás hadis varis is be tud segíteni mind varikkal, mind sereggel, végül a tolis ori kicsinálja a tolvajt....
Esetleg ha van olyan nagy mákod, hogy össze tudsz még szedni 2-3 orkot magad mellé, akkor csinálhattok egy olyan hadi szövit, aminél nem kell se épület felmérés, se gömbözés, mert úgyis be tudtok ütni bárkit és hiába tekiznek megy egyet (esetleg kettőt) közületek, a többieknek bőven marad annyi támadó ereje, hogy legázolják a tolis ellenséget és ha véletlen összetalálkoztok egy 4 tolis szövivel, akkor azokat mindenkinek egyet ki kell választani közülük és 1:1-ben földre beütni, hogy minél messzebb legyenek tőletek (és mivel mind orkok vagytok, ezért be fogtok férni legalább 1x tekizés után is, ha vesztek tekit mielőtt beértek).
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote