View Single Post
  #8  
Old 01-09-2011, 18:35
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by kisvaros View Post
Én a tavalyi év után, amikor 150 ezer befizetés után 300 ezer minuszban zártam az évet, amit a válsággal magyaráztak , biztos hogy nem fogok maszek biztosítókat gazdagítani. Engem a hozam kivétele érdekelne, ha valaki röviden el tudná magyarázni...
nem a hozamot veheted ki hanem a realhozamot
Ez nem ugyanaz

nekem pl 1 millka a hozamom kb. De ....
nem ennyit vehetek ki hanem ugye lejön az évenkénti inflácio 3-7% évente gondolom naivan. Meg ugye most a pénztárak visszaváltanak ergo ök is leszedik a sápot

Pl aszonypajtás kivette az önkéntesből a hozamot , lement megkérdezte mennyi is az, mondták neki hogy 145 ezer forint, majd a folyoszámlájára ráérkezett kb 90-95 ezer forint. A különbözetett 2 honap alatt (ennyi idő telt el a jelzés és a kifizetés között) a bank lenyelte (Manyup vagy bank egykutya, egy cég). Ezt csak a sáp szempontja miatt irtam.

Tehát a hozambol ne várj sok pénzt
Bocsi realhozambol

ha tévedek Mea culpa, én örülnék a legjobban a rosszul tudnám

nekem pl nem tudták megmondani hogy mennyi a realhozamom, majd a váltás napján tudják ezt meghatározni. A hozamot ismételgette a kiscsaj hogy mennyi a tőke és mennyi a hozam.

Amugy nem értem ezt a nagy minuszt nálad, mivel a manyupbol állampapirt kell venni egy részéből, legalábbis én a biztosra mentem kis haszon is haszon alapon

ja én maradok okát nem fejtem ki, de megvan rá az okom
Reply With Quote