View Single Post
  #13  
Old 02-27-2014, 14:05
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akik itt a feles ellen beszélnek, azok próbáltak is vele játszani? voltak vele szöviharcban? vagy csak lelopta őket egy jó nagy adag pénzre és ezért van a rossz szájíz!? ha levitte nullára a készültségét kb semmit sem ér utána egy szöviharcban, ahol 4 országot kéne mérni tud csinálni körönként 2 akciót. de azt is csak akkor ha nem viszik le a készültségét.. ha gondotok van egy felessel azt le kell verni 12 óra alatt tönkre lehet tenni az országát..

az meg hülyeség, hogy kezdők kedvét veszi el 200 hekin. a kezdőknél nincs semmi és még bankot is tartanak az elején rendesen. nem érdemes őket lopni
Persze, lopott feles, az elvitt pénzt nem sajnálom megérdemelte. Már nem tudna. Friss, jelenleg 173 körös 200 hekis felesemmel eddig összeloptam 2,2 milliárdot. Hogy kezdők voltak-e vagy sem nem tudom, nem bonyolódtam velük levelezésbe, egyikük azóta nem játszik már. Tudom mire képes, hogyan kell ellene és vele játszani, harcoltunk már feleses szövi ellen is. Tényleg úgy gondolom, hogy túl lett erősítve, épp ezért nyitottam a topicot. Kíváncsi vagyok más hogy látja. Nem célom hogy bárkit is győzködjek, csak leírom a véleményem.
Reply With Quote