Thread: 08.01. Elf
View Single Post
  #7  
Old 09-13-2007, 15:30
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ede

Én azért tartok 18%-ot, mert sok ott az ütögetős, ahol épp van. Azért is írtam, hogy azt a 18-at a csoporthoz lehet igazítani. Könyvtárat azért tartok, mert a tekercs érték. Hiába van 2% kőbányám, ha a tekercs 4000 arany, a kő meg 80... Mennyi követ kell termelnem, hogy fedezzem a kopást? Áhh...

Nyilván, vannak csoportok, ahol a nyersi értékesebb a tekercsnél, de ezek inkább feljebbi csoportok, nem 5. szint. Egy 5. szintet se láttam, ahol a tekercs olcsóbb lenne a nyersnél.

Ezekben jártam: 5/X, 5/Q, 5/V, 5/W, 5/Y
Mindenhol a tekercs vitte a pálmát.

Nyilván, mondjuk 3. szinten, ahol sok helyen 40-50 k-ért el lehet passzolni a fegyvert, és csak 6-8 k a tekercs, ott egyszerűen átépítem a könyvtárakat kovácsműhellyé.

Az 5. szinten egy kezdő játékosnak szerintem a biztonság az egyik legfontosabb tényező a játék kezdésében.
És ha magadnak írod a tekit, sőt a hadikat még le is tudod lopni, ők meg nem sok mindent tudnak kezdeni veled, akkor az elég biztonságos.

(Hozzáteszem, egy erős szövetség megtalálja az MF elf gyenge pontját. Szóval nem a csoport topsztövijeivel kell kezdeni az "agyonlopom" műsort. Bár azt is hozzáteszem, hogy mondjuk 10 kör távolságból az orkokat csont nélkül lehet pucolni, nem sok mindenki támad ki majdnem egy egész napra. )
Reply With Quote