View Single Post
  #24  
Old 02-06-2007, 21:50
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Milyen hulla? Harmadszor is leírom csak a te kedvedért, hogy nem 200hekiről beszélek + nem is az 5. szintről. Szerinted a 3.2.1. csopik hemzsegnek a nyersitől duzzadó raktáras hullák?
A picit több tolit tartani? .... akarod mondani minimum 30%al, de inkább többel, hogy a tisztánlátáson beférjek. Az azért nem is olyan kevés.

Egyensuly? Mileyn egyensuly az, hogy a nyersi ára az egekig szökken. Ez nem annak köszönhető, hogy baromira elszaporodtak a tolik a termelőkkel szemben?
nem nem annak köszönhető hanem annak hogy sok a tőzsdés a csoportban aki felvásárolja az olcsó árut és kirakja jóval drágában aztán szépen 2kör múlva megint felrakja addig... és ezt nem a 200hekis orik csinálják.... de ha neked is lenne több mrd-od tartalékban akkor te is kereshetnél így, vagy nem okozna gondot a nyersi vásárlás...
"akarod mondani minimum 30%al, de inkább többel, hogy a tisztánlátáson beférjek. Az azért nem is olyan kevés." én azt hittem kiélezett hadisról volt szó... egy erős hadist nem láttam még folyamatos tisztánlátással futkosni... szal ez ezért hülyeség,
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote