View Single Post
  #21  
Old 02-06-2007, 21:33
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
pont ebben van az értelmetlenség... nem hiszem hogy azon a 3-4kocsmán múlik hogy elég erős hadis vagy-e... és pont ezért elég pár toli... 1, sok hulla van akitől lehet nyersit is szedni... 2, elég ha csak egy picivel van több tolid mint egy
kiélezett hadisnak, és már is azoktól lopod el...
az hogy külön fajta fosztás legyen a rakifosztás, végülis már életképesebb, bár sztem ez a részleg most jó így ahogy van, mert had legyen a tolik kiváltsága hogy nyersit ne vennie vagy termelnie kelljen, hanem lopjon... toli lényege hogy ami erővel nem megy, megy ésszel... de ha minden megy erővel akkor hol az ész?
Ezzel megszünne a tolik életképessége, és teljesen eltünne az a kaszt... ha elmagyarázod miért érné meg ezekután is tolival lennie bárkinek is ha mindenből többet hozhatsz hadival és értelmesen kifejted akkor támogatom
(se termelő, se tolis nem vagyok) csak sztem így van egyensúlyban most, mert egyik kaszt se emelkedik ki igazán a többiből is mindegyikre szükség van egy jó szöviben... nem A-ra gondolok ahol mindenki hadis szinte...

Hullák már 3as szinten sincsenek szinte. Ha több tolid van mint a kiélezett hadisnak akkor az a hadis bever, azaz nem fogok kocsmát tartani a hadisoktól alig jön nyersi mellesleg.

Jaj nem kell itt tolihalált vizionálni, a jósolgatásba már Herder is nagyon csúnyán belebukott ha tudjuk miről beszélek Nem lesz itt semmiféle tolihalál, 3-4-5 körre bajosan foszt az ember, hogy csak egy ellenpéldát említsek.


Egy jó szöviben nincs tolis, sőt igazán varis sem. Egy teljes hadiszövi (esetleg 1 hadivari óriás) darabokra szedi azokat ahol van varis is meg tolis is. Az egyensúlytól nagyon messze vagyunk. Az nem érv h ezzel borulna a meg sem lévő egyensúly.
Reply With Quote
Sponsored Links