View Single Post
  #14  
Old 10-07-2012, 15:10
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ha már mindenképpen visza akarjátok hozni az embert a játékba én 1 olyan erősítést javasolnék, ami minden fajta szövetség hasznára válhat. Tudom ez már nagyon sok ellenálásba ütközött, de milyen lenne ha tudna varázsolni a szövetségeseire egy bizonyos szintig. Én ezzel a bővítéssel elgondolkoznék az ember faj választásán még A-ban is. Akár a faji varázslattal is lehetne kombinálni,h csak ha előtte felteszi + a varik kétszer annyira fáradnak! Rengeteg új taktikai elemet hozna a játékba és nem csak az alsóbb szinteken!

De ha rárakja a félelfre a mágikus pajzsot, akkor kinek a mágikus védő értéke fog számítani például? Mert ha az emberé, akkor tényleg előjöhet Remi jóslata és beíjjazzák, mint atom, így a többieknek szinte templom sem kell. Nem mondom, hogy rossz ötlet, de elsőre kicsit erősnek tűnik.

Remedy: Igen, ez a dolga a tolvajoknak. Lopni. Bármilyen meglepő. Viszont az ember nem jó tolisnak(valójában semminek sem jelenleg), esetleg csak nagyon kis hektáron. De még oda is jobb a félelf minden tekintetben. Gondolom ezért keresünk valami alternatív megoldást a faj életben tartásához.
Reply With Quote