View Single Post
  #730  
Old 07-25-2010, 17:55
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
Ati amit levezettél par oldallal elörebb hogy könyitett fordulás és nincs kék szám max ha mégegyszer könyitett forduláson vagyok az nem jo

ha nem akarok az 1-be játszani és tudom hogy mondjuk 2000 hekin léptem fel
és el kell jutnom 5000-ig hogy ujra lenn játszak akkor nem egyszerübb ha az orit zérozom, vagy törlöm és hozzok egy ujat??

minek pazaroljam az idöt arra hogy még az 1-be 2000-ről 5000-ig feljussak??

ugyse kapok érte semmit se hogy értelme legyen. Egyszerübb ha mindjárt a 2-ből zérozok vagy törlök

nem tartom szerencsés iránynak ezt

Az tetszik hogy 2b felső max földhatárját feljebb toljuk. Mondjuk mindig annyi lenne amennyi a top 30 harmadaD ez akkor most pl 3300 heki??

de az is megfelelő hogy lenne egy fix határ és az ország megkapja a kék számot
Ha nem akarsz A-ban játszani, és persze ha nem akarsz kék számot soha, most is zérózhatsz, vagy törölhetsz. Ha viszont nem akarsz A-ban játszani, de szeretnél valaha kék számot, akkor vagy játszol mégis A-ban, vagy esetleg lefordulsz kétszer könnyítve.

Ati azt is leírta már párszor, hogy ez a javaslat azokat célozza, akik nem szeretnek, vagy idő hiányában, vagy bármi más okból nem tudnak aktívan játszani A-ban. A 2B max földhatárának tologatása mennyiben segít rajtuk?

A fix határ után rögtön kék szám, na azt én is támogatnám, de azért lássuk már be, hogy a plusz szemért tenni is kell valamit. Aki aktív, és szeret A-ban játszani, az azt, hogy teljesíti a feltételeket, a többiek meg valami formában szívjanak már, ne hulljon ölükbe a kék szám, na ez lenne a kétszer körbemenetel.
Reply With Quote