View Single Post
  #540  
Old 12-01-2012, 13:06
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
a dupla kocsmahely sztem nem jó és fent nem lesz tőle több feles. csak lent lesz még táposabb... nem felel meg ilyen formában semmiképp

amúgy egy óriás hadivariba sereg nélkül is elég a 4% kocsma hogy 94-96 maradjon a morál
Azzal az óriással ütsz, míg a felessel nem. A feles nem hadi, nem haditoli, hanem toli, nem üt. Tessék elfogadni. (Ha kinn a sereg, és be van állítva a katmorálod akkor ott marad. De ha beütnek, magától nem megy vissza. Amíg hadivarival megoldod egy ütéssel, hogy elinduljon felfele, felessel ezt nem teheted meg.) De ha szerinted a katmorált ilyen könnyen meg lehet oldani, akkor hagyjuk is, elfogadom.

A dupla kocsmahely pedig +10-15% helyet ad neki, amit sok módon fel tud használni. Ha tolvajokat akar átlopni=több kocsma. Nagyobb védelmet akar=több barakk. Zaklatja egy varis=több templom. Széles mozgásteret ad a felépítését illetően, ami jó. Én simán tudnék belőle életképes orit csinálni amit nehéz beütni, és nem is igazán éri meg. Ráadásul közben bőszen lehet vele lopni is. Főleg, hogy feljebb már muszáj sok pénzt benn tartani, amiből sokat is lehet lopni, sőt, ezzel taktikázni is lehet. Ha ezek bekerülnének, nem váltanék gnómra G-ben. De szerintem más sem.

Last edited by RastArtist; 12-01-2012 at 13:10..
Reply With Quote