View Single Post
  #249  
Old 10-27-2012, 16:21
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Hex, én csak azt nem értem, hogy, nemrég még versenyt hőbörögtetek, hogy az 1/A-ban a tamagocsizó elf mocsár megöli a játékot. hogy ezek nem csinálnak semmit, csak nyomkodják a felfedezés gombot, és ellehetetlenítik a hadis játékot. és ez ellen tenni kellene valamit.

Az 5. szinten a gnóm tekiíró mocsár, az viszont teljesen rendeben van. pedig ellehetetleníti a tolis játékot. és tudom, fel lehet törni a tekiíró gnómot. elfet meg át lehet ütni.

egyet mondj már meg nekem. tudatlan vagyok, mert még sosem próbáltam fél évig tekit írni 200 hekin. miért kell, miért muszáj az országban tartani a tekercseket a tekiíró gnómoknak? kényelmes persze, ha még piacra sem kell tenni, mert megvédi a könyvtárkulcs. de ennyire ne legyen már kényelmes, ennél még a tamagocsi elf is aktívabb.

és ha már felhoztad a faji varikat, melyik faj spec varija olyan még, hogy valami ellen 100%-os védelmet ad? ha rangsorolnod kellene a faji varikat hasznosság alapján, melyik lenne az élen?

a témához, továbbra sem látom akkora tragédiának, ha a könyvtárkulcs bizonyos fokig átlopható lenne. de annyiban benne vagyok, hogy ne csak a felesnek legyen erre lehetősége, hanem tolierőhöz legyen kötve. vagy akkor a törpe faji varija is védjen 100%-ig a lopások ellen. ugyanazon logika alapján, mint a könyvtárkulcs.
Reply With Quote