View Single Post
  #241  
Old 10-27-2012, 14:12
Barbara Barbara is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
...
a gnom átlopása az szerintem ugy lenne esetleg játhato ut hogy "a félelfek annyira jo tolvajok hogy 10-bol 2-3 alkalommal át tudják lopni a konyvtárkulcsot is"

a legfontosabb szerintem hogy meg tudja védeni a foldjét (anélkul szerintem xart sem ér igazábol )
Hangos gondolkodás nem kimondottan csak Jack-nek címezve:
Egész ötletes dolgot írt, némi módosítással látok benne fantáziát. Mi lenne, ha a 10 alkalomból átlag 2-3 átlopás a bankokra vonatkozna (ha fent van a faji vari)?
(Így a bankos témához is kapcsolódik)

Egyik fajt sem szivatná és nem csak 200 hektáron lehetne használható.

Még mondjuk +5% védőbónusz, hogy egy fokkal több erőfeszítés kelljen ellene és slussz, ha lop nézze meg alaposan a célpontját vagy védjék meg a szövetségesei. Mf-ként meg akármilyen bónuszokat kaphat meg lesz csapva.

A támadás 10% malusza szerintem nem egy egetverő hátrány, hogy el kelljen törölni. Hadizni mással akarjunk.
A tanya maluszhoz szintén nem nyúlnék, nem hiányzik szerintem senkinek egy olyan elf-szerű faj, ami lehetővé teszi, hogy begubózva rágyújtsák másokra a fél országuk.

A kocsmák dupla férőhelye a védelem, támadás vagy a tanyák piszkálása helyett lehetne opció, de biztos, hogy nem ebben a formában. Mert oké, hogy az ember sem az igazi, de ezzel a változtatással egészen felesleges lenne.
Akkor már inkább egyenek kevesebbet a tolvajok, mert a környező vidékről össze tudják lopkodni maguknak. Még az sem lenne túlzás, ha a tolvajaikat nem kéne etetni.
Vagy a teljes seregük x %-kal kevesebb kaját fogyasztana, mert lopkodnának a környékről. Így nem kéne erőltetnie egy félelfnek azt, amihez nem ért és a tanyákon spórolhatnának. Bár ez már szintén felveti az ember feleslegességét csak nem annyira egyértelműen...

A bányatalálós bónuszát apró módosításként valóban el lehetne törölni
Reply With Quote
Sponsored Links