View Single Post
  #9  
Old 06-05-2010, 00:59
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Liza itt is... View Post
fölösleges dolog lenne... meg lehet beszélni, hogy privátban fecsegjenek... ha nem teszik ott lehet hagyni őket...

Igen, gondolom te otthagynád őket, e-felől semmi kétségem!

No, de akkor kicsit konkretizálnám az esetet, amiért fölmerült bennem ez az ötlet:

1. Volt, hogy teljesen kezdőkkel játszottam, egyszerre többel is.
Nem áll szándékomban külön külön privátot írni mindegyiknek, hogy mit és hogyan kell.... jobb, ha mindenki elolvassa a közösben, ez által mindenki saját belátása szerint tehet föl kérdéseket, amiből ugyancsak azok is tanulhatnak, akik épp nem gondolnak arra a bizonyos stratégiai hézagra, ami épp akkor a téma asztalának egyik terítéke. Sőt, a másik előnye, hogy így az új szöviknek és énnekem is lemérhető, hogy milyen szinten állnak hozzám, illetve egymáshoz képest is a nekem, illetve egymásnak föltett kérdéseikkel.
Ez privátban nem igazán nyílvánul meg így.

2. nem mindenki veszi fel a fene tudja milyen oldalakról összeszedett játéktársait msnre, skype-ra, vagy a fene tudja mire. Többek között én sem.....

3. Szövi háború....
Na, azt hiszem ha valamikor, akkor ebben az esetben nagyon fontos az, hogy az ember gyorsan megtudja azt, hogy mikor kezdődött a gebasz és kinek mi a véleménye. Rengeteg hsz jön ilyenkor, mire kikeresi az ember a sajátját, az sok idő...
Ha éppen bent van valaki, akkor könnyű a dolog, mert csak kér egy gyors helyzet infot a szövitől és máris tudja merre hány méter, de ha nem, akkor jön a gyors olvasás... ... ha megtalálja, hogy mit írt utoljára..
Szóval nem kimondottan arról van szó, hogy sokat fecsegnek a tegnapi blikk-ről pl!

Ezek az én tapasztalataim és más indokot nem is igazán tudnék fölhozni a dolog mellett, csak ezeket.

Ha úgy gondoljátok, hogy nem, hát nem, de én jónak tartanám.
Szóval ennyi!
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]

Last edited by Rotcsa; 06-05-2010 at 01:01..