View Single Post
  #5  
Old 03-27-2009, 21:09
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nos most lett némi időm, így írok egy megígért leírást, ami nem lesz valami öszeszedett, mert nem vagyok jó fogalmazásban, de megpróbálom:

Tom Clancy's H.A.W.X játékot az ubisoft készítette, szerintem nagyon jól.Az első pár küldetés igen unalmas.Kb. a 4. utániak lesznek érdekesek.Helikopterek, hajók, vadászgépek, földi elhárító egységeket kell megsemmisíteni legtöbbször.Vannaküldetések amikor egy Amerikai hajót/gépet/bombázót kell védeni.Általában van melletted két vadászgép, amelyek téged védenek, vagy támadnak úgy mint te, ezt a játékos dönti el Attack, ill Defense mód váltásával. A küldetések igen változatosak.Ennyit tudtam írni hirtelen a játékmenetről, most jöjjönek egy picit a választható gépek/fegyverek.
Rengetek gépet lehet választani, bombázókat, vadászgépeket, és multi rollokat(azt hiszem ez a nevük azoknak a gépeknek, melyek mind levegő-levegő harcban igen jók, mind föld-levegő harcban).Minden géphez tartozik 3 féle fegyverzet, ez gép típúsától függ.Néhány eddig általam megszerzett fegyver:
JStrike
Sima rakéta, mely levegő-levegő harcban is közepesen teljesít.Általában közelharcban használom leginkább.

MultiTarget
Egyszerre maximum 4 célpontot lehet vele bemérni, de csak levegő-levegő esetén használható.Ezt akkor használom, amikor kisebb csoportokban közelednek a gépek, legtöbbször elsőre felrobban tőle az ellenséges repülő.

Flare
A rád kilőtt rakétákat lehet vele megzavarni, úgy hogy a flaret találják el, nem a repülőt.

RadarAttack
Ezt igazán nem tudom mire találták ki.Van egy nagy kör, és abban kell tartani a célt a becsapódásig, eddig a leggyorsabb rakéta magasan.

Van nagyon sok bomba,Free-Fall-Bomb és hasonlók. Ezeket nem részletezem ha nem baj, nem volt velük sok tapasztalatom.

Eddig nagyjából ennyit ismertem meg a játékból remélem kedvet csináltam nektek.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote