View Single Post
  #457  
Old 06-22-2008, 16:02
stampi's Avatar
stampi stampi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Sárospatak
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default akkor javítokkicsit:)

Quote:
Originally Posted by stampi View Post
Tavacska, csak neked, csak ma ha anarch fórum érdekel, akkor itt vannak amikről tudok:

Szóval anarchban én egyelõre 6 fórumról tudok:

1. ált.fórum, létrehozta törpe, töle kell meghívást kérni pl. a 403600 oriban.
2. Anarchista Központ, gee hozta létre, töle;le is lehet kérni meghívót, a 194614 oriba küldött üzivel.
3. kibeszélgető;, ezt én bátorkodtam csinálni, mindenki elött nyitva van, az 539045 és 194614 orikban kérhettek pl meghívót.
4.Na mondd már,létrehozta:Halkakas [MODERÁTOR] (#543212), töle kérjetek meghívót,
5.Mondjad csak, létrehozta PMesteR(p)0001 (#539828) [5/Y] , meghívó töle,
6.beluga (#295188) [4/M] 4/M anarchista fórum) Zöldeket ide küldjétek

Szóval törpe biztos ismerős, minden régi és sok új anarchos benne van sztem.
Anarchista központ Gee által (Http Geeforce néven irogatott itt, sztem őt is ismered,más nem az írásaiból külsőn, sztem minden régi és sok új anarchos, vmint normálosok is tagjai.Sztem eddig ez a legnagyobb taglétszámú,azért mondom eddig, mert remélem beelőzöm)
Kibeszélgetőbe igyekszem sokakat meghívni, főleg anarchosokat, mer én csak őket ismerem, de asszem eddig a második legnagyobb taglétszámú anarchban. Sok régi és sok új anarchos tagja van.
A Belas féle anarchista fórum szintén minden régi anarchos tag sztem, bár azt nem látom, mer ott nem vagyok modi, de Belast biztos ismered, ő is régi harcos. Nála is érdeklődhetsz. Újakat is vesznek fel, mer engem is felvett 1 éves újnak mondható multammal)
hirtelen ennyi, h melyikben kik vannak.

Újításról meg annyit, ha érdekel vkit a véleményem, h Arwil naggyon ügyesen kigondolta sztem a megoldást, kicsit olvassatok vissza. Annyiban télleg rossz a rendszer h minden orit külön hívogatni, modik esetleg vissza is élhetnek jogukkal (bár mér tennék?) és h nem látni anarchban vérdíjasokat,védetteket,és átrakottakat is szarul teszi be, egyesével, amitől igen hosszú lesz a fórum. de ez kisebb gond. A nagy az, h az újak,átrakottak a kutyához nem tudnak hozzászólni, amíg nem csinálnak maguknak fórumot és vaktában hivogatnak orikat. Ezt viszont az Arwil féle javaslattal ki lehetne küszöbölni. (olvass vissza)
Nagy előnynek tartom viszont, hogy nem csak egy csopiban lévők tudnak beszélgetni egymással, és nem kell átugrálni egyik oriból a másikba, ha orijaid szerepelnek a sok fórumon. Csak ahhoz sok sok meghívótkell kiküldeni sajna.
Csak összegezni kellene mi szolgál előnyére és mi hátránya az új rendszernek, és kiderül h mimaradjon, mi változzon, mi szünjön meg.
na ennyi, kacsints ha egyetértel
__________________
"Az elv, olyan mint a fing: tartja az ember, amíg tudja."

Aki vereséget szenved, annak még nincs vége.
Annak van vége, aki feladja.
/Richard Nixon/

Ahhoz, hogy az ember győzni tudjon,
hozzátartozik, hogy tudjon veszíteni is.

/ Segal/

Last edited by stampi; 06-22-2008 at 16:06..
Reply With Quote