View Single Post
  #3193  
Old 11-08-2012, 14:39
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Végre, ezt is megéltük. Eddig csak ment a mellébeszélés a feloszlásról. Már aznap mondtam a többieknek, hogy a Gun bakizott. Lehetett látni. És eddig meg volt a nagy duma, hogy így tisztességesebb, nem szabadságon ülve elsőnek lenni... Haha.
Senki nem beszélt mellé, csak ehhez az egésznek senkinek semmi köze, nem akartuk nagy dobra verni, de most úgy döntöttem az sem baj, ha tudják mások is. (Még mielőtt azt hiszik, hogy elmenekültünk)

Viszont én is kérnék következetességet, mert hajlamosak vagytok arra, hogy Remy írásait összemossátok az enyémekkel. Pedig rengeteg dologban eltér a véleményünk.


Én vártam annyi taktikai érzéket az ellenfeleinktől, hogy ráébrednek: Hoppá! A Big Gun ahelyett, hogy egy olyan csatatéren vívná a háborút, ahol nagy hátrányban van (alulról érkező ellenfél, nagy passzivitás után érkező fenyegetés, sok inaktív tag), áthelyezte a csata helyét és idejét egy számára kedvezőbbre.

Bevállaltuk azt, hogy lefagyasztjuk az országainkat, és teljesen elölről kezdve a szintet, felmászunk egészen a legtetejére, miközben új, aktív tagokat építünk a csapatba és tanítjuk meg nekik a játék csínját-bínját.

Ehelyett az jön, hogy "szabira meg szk-ra menekültek, feloszlottak, legyőzték őket, trónfosztás volt".

Pedig még csak el sem kezdődött a háború.

Bele lehet menni a múltbéli katonai akciók elemzésébe, van pár, aminél fogalmam sincs miről beszélsz, de nincs értelme.

Méghozzá azért nincs, mert megfordultam már több klánban, általában a legnagyobbakban, együtt játszottam már a komolyabb játékosok 90%-ával, és 3-szor végigcsatáztam aljától a tetejéig 1/A-t, és az a meglátásom, hogy az 1/A egyéni csatázását tekintve nagyságrendekkel több tudással rendelkeznek a Big Gun tagjai, mint bármelyik másik klán. De ezt csak akkor lehet látni és érezni, ha benne van az ember.

Ezzel nem a többi klánt szeretném becsmérelni, de Zoli, Remy, Killer és Hege tényleg felérnek fejenként 3 játékossal legalább, és aki játszott velük, az tudja is, hogy ez így van.

Ismerjük egymást, mostmár évek óta személyesen, rendszeresen összejárunk és naponta akár órákat telefonálunk tervezgetve. Nem véletlen, hogy úgy sikerült átmennünk 1/A-n, mindenkivel összecsapva, hogy nem vesztettünk csatát (sosem jöttünk ki senki ellen mínusz hekivel).
A top15 klánból 5 szabizott el előlünk, 5-t vertünk ronggyá, 1 MNT-s, 1 mi vagyunk, 3 pedig még előttünk van.

És tényleg igyekeztünk mindenkivel összecsapni, akivel csak lehetett.
Az a tapasztalatom, hogy még anyagi javakban is kevesebbet költöttünk, mint az ellenfeleink.

Amiért a legfurcsább olvasnom a nagyszájú sorokat az az, hogy bennem még élénken él az, amikor a pékekkel klánnal is és egyénileg is teljesen szétvertük a Black Dragont. Pedig a pékek nem voltak egy ütős csapat.
Akkoriban a sárkányok állandó kp problémákkal küzdöttek, és az 1/A passzivitása is kellett túlélésükhöz.

Azóta nyilván átalakult a csapat, de jelenleg is azt látom, hogy amikor felléptünk, Vadász, ahelyett, hogy összecsapott volna a túlerővel szemben, hogy legalább lassítson minket, elmenekült.

A következő találkozáskor pedig 5-ször lett beverve, 1-t pattant, 1000 hekit veszített, miközben 3-szor fokozott hatalmasat az orijába.
Nem a vereség a baj, hanem a mikéntje. Olyan hibák lettek ott elkövetve, amit semmiképp nem várnék egy top1 klántól. Az 1/A középmezőnye sokkal ügyesebben csatázott.

Mégis jönnek a nagy "előbb mennek szk-ra" meg "big gun már nincs is" szövegek.

Aktív, lelkes, jó játékosokból álló klán vagytok, de ennek a harcnak - ti is tudjátok - hogy kevésbé esélyesként vágtok neki.

Ezért vártam volna több tiszteletet, vagy legalábbis kevesebb dumát és több cselekvést.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Padlócsempe For This Useful Post: