View Single Post
  #2  
Old 08-30-2008, 13:10
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Amiket alapvető gondnak látok a hétvégi játékokban, és amin változtatni kéne:
baj: kevés a játékos és azok nagyrésze is csak jelentkezik, be nem lépnek, a pár játékos között pedig mindig van 1-2 ember aki(k) tud(nak) játszani, és végigveri(k) a mezőnyt úgy, hogy a játék mindenki másnak nem vicces, és esélytelen --> sokan többet nem is jelentkeznek;
sokan meg sem próbálják, mert nincs kedvük, vagy idejük...ez hülyeség mivel a jelentkező játékosok mindegyike ellen (kivéve az említett 1-2 embert) simán van esélye mindenkinek nagy időráfordítás nélkül is
esetleges megoldás: gondolom, hogy nem véletlen, hogy csak a szintetlépett játékosok vehetnek részt a játékon, de szerintem sok kezdő aki még nem lépett vagy egy darabig nem is fog szintet lépni játszana...ennek meglennének az előnyei a hv számára nőne a támadható csoportlétszám, és megtanulhatnának pár dolgot (ha mást nem, hogy hogyan kell hv-zni);
tapasztalt játékosok is lejátszhatnák itt meccseiket, ha ráérnek, vagy itt lehetne bizonyítgatni ki mennyire faja gyerek
baj: tényleg nincs motiváció, mert kevesen nézik a hv-n elért eredményeket, illetve, mert a a zászlós emberkét sehonnan nem tudhatjuk már meg
esetleges megoldás: egyszerűen jelezni kéne valahol a játékon belül is, hogy ki is lett az első vagy kinél a zászló
baj: a kifejezett hv-s fórum hiányát is nagy bajnak érzem...több okból is: szerintem nem sokan tudhatják, (vagy csak szimplán nincsenek meghívva) hogy van Normál hétvégi fórum (így a hv-k társasági része teljesen kihalt), illetve a zászló sem követhető nyomon csak ha tudod, hogy azelőtt kinél volt és látod az eseményeket.
esetleges megoldás: szerintem hv fórumon nem volt eddig semmi baj, legalábbis, amikor én játszottam, én semmit nem láttam, amit nem szabad, szóval azt vissza lehetne állítani

én ezeket látnám megoldásnak, vagy ha nem is lenne minden tökéletes vagy a régi, de jobb lenne
Reply With Quote