View Single Post
  #18  
Old 11-13-2012, 03:49
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Nah bocsi mindenkitől, csak most kerültem elő. Eredetileg enyém a javaslat. Úgyhogy srry Rast, hogy téged értek támadások helyettem

A javaslat lényegét kifejtettem a félelfes topicba, de bemásolom. Rast mondta, hogy az A-t nem lehet külön csoportként kezelni, erre volt a következő a válaszom:

Nem lenne ettől külön csoport az A, csak nagyobb érték lenne oda kerülni

A javaslatom nem pénzbenttartás stb miatt született, hanem ahogy leírtad, jobban kijönne a fajok előnye és hátránya. És minden szövi tartana egy tolit, mert benne el tudnák raktározni a javakat, tehát máris életképes fajokká válnának.

A meglátásom, hogy valószínűleg visszatérne a klasszikus 2 hadi 1 vari 1 toli felállás, egy támadóbb és egy deffenzívebb hadival pl ork és gnóm, és a fő bevételi forrás ismét a tolik feltörése lenne, ami újfent hasznossá tenné az óriást is, a varik miatt pedig az embert is. Nem látom azt, hogy ebből bármely faj sérülne, csak egy megszokott játszási irányzat.

Szerintem sokkal kiélezettebbé válna a játék és többet számítana a tudás és az aktivitás, mint jelenleg.


* Én megértem, hogy elsőre sokatoknak nem tetszik, mert megszokottá vált egy játékmenet, amelyben minden a pénzről és a tartalékról szól. De próbáljatok meg kissé elvonatkoztatni ettől, és akkor meglátszanak a felvetés előnyei is. Ne azt nézzétek, hogy jelenleg mennyi tartalék van a piacon és azért megdolgoztatok, tegyük fel az szépen becsorog kpben egy esetleges váltás esetén(én optimista).

Hangsúlyosabbak lennének a különbségek úgy fajok, mint játékstílus, mint tudás közt. Nem lenne ennyire pénzcentrikus és lassú a játék mint most. Ugyanakkor, ha van érdembeli lopás is, az csak színesíti és dinamikusabbá teszi az egész folyamatot, mert az anyagok és a tőkék nem állomásoznak 1 helyen, hanem folyamatos körforgásban vannak,stb.
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'

Last edited by Pirostraktor; 11-13-2012 at 03:55..