View Single Post
  #6  
Old 10-19-2007, 12:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Nyilván az elbírálás szubjektív,de azért ha te valamibe belelátod a sértést,az még nem biztos,hogy az. Egyébként a hölgy jelenleg is tiltását tölti .. én pedig ha már sértegetek valakit,akkor azt akkor teszem,ha ott van. A vicc az egészben,hogy szó nem volt semmiféle burkolt vagy nyílt sértésről. Mint mondtam tanultam a kora reggeliből .. és eszem ágában nem volt kitiltatni magam mégegyszer !

De ha általános szabályként behozod,hogy egymásra nem lehet utalni,egymás nevét nem lehet nyíltan kimondani,mert cenzúra és bünti jár érte,akkor mondd azt és nem lesz fórumozás
Az utóbbi napok alapján valóban meg is szűnik hamarosan a fórumozás, amint mindenki eléri a 168 körét, mert a szép szóból sajnos nem ért a többség, ahogy nézem. Valami biztosan lehet a levegőben. Akkor majd jönnek új emberek, akik talán másról is tudnak beszélgetni, mint egymás sértegetése.

Azt is gondolhatnám, hogy az én toleranciaszintem esett le, de ha 2 fórumos figyelmeztető beírás, figyelmeztetésre kirakás, és 5 körre kirakás nem elég, akkor azt gyanítom, hogy nem az én toleranciaszintemmel van a probléma.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote