View Single Post
  #9  
Old 05-21-2008, 14:40
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

2szintet megcsináltam (eddig )

mivel az ember, azaz a hulla kereskedő, így némi pénzecske van.
Persze ötödiken hibáztam, láttam, hogy bárkire kitámadok beverem Úghogy nosza lássuk meddig is megy fel a hulla, 80. hely, kitámadok, beverem, aztán jön vissza 4sereg, morál zuhan, mint állat, mondom, éjjel van támadni kell
Az előbbi 4sereges csak erre várt, bevert még 2-vel, bumm minimum heki alatt, 80-as katmorállal. Jó tanulópénz volt.

4. szint: Top30% legaljáig akarok fölmenni!
Akit betámadtam, mindet bevertem, persze mivel megtehettem inkább éjjel támadtam. És persze jó trükk, hogy a 0-hoz közeli hírnevesekre mentem, ez persze nem garancia a sikerre!
Odaérek, mondom magamnak, eddig és ne tovább.
Azért pár fosztást megpróbálok, hátha jön pénzecske+elhullott katona, hát mind koppant, mondom jó, akkor eladni az elitet, és íjazni. Néha betámadott egy-egy ori, nagyrészt hulla, de mindig koppantak

Épp elutaztam, így szabira kellett raknom az orit, és előző nap bevertek, persze ki a topból. Reggel ütnüm kellett, szabi alatt minden topkör elfogyott volna, bement az ütés, rányomtam a szabi gombra, és márcsak imádkozni kellett, hogy az idő alatt ne verjen be senki
Aztán szintlépés, és itt tartok most, full íjjal termelgetek némi pénzt, hogy aztán 500eltöltött kör után megostromoljon a topot


Persze átállásnál a lefokozás nem játszik, jó gazdasági helyzetben kiárulva lép föl az ember, minden fillér jól jön. Építeni meg, ha tudom, hogy átállok az olcsóbb szinten fogok. 2perc alatt elindítom az építést, és lépek, majd védelem alatt befejeződik. Kell hozzá némi anyagi háttér, de annyit hullával is ki lehet gazdálkodni.
__________________
A szenvedélyem

Last edited by Valezius; 05-21-2008 at 14:42..
Reply With Quote