View Single Post
  #30  
Old 11-11-2009, 13:36
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Erről a mellébeszélésről is írtam priviben tegnap.

Egyéniben egyetlen támogató jellegű hsz-ed sem volt elfokozás, nulla hekis ütés ügyben. Nem csoda nem érdeked... (klánban ugyanezt támogatod... no comment)

Az elfeket meg hagyjuk mert amikor te voltál pici fele ilyen erősek voltak és fele ennyien. Másrészt nem is érdekel már a dolog ha ilyen sokan akarnak "kettős fedezékből" hiénázni akkor tegyék majd megoldjuk másképp. Beláttam, hogy ez csak az 1A problémája ugyhogy emiatt kár piszkálni mindenhol az elfet itt kellene megoldani hogy érdemes legyen más fajjal is játszani.
Monro, ha meg egyszer azt irod, hogy mellebeszelek, egyszeruen nem fogom olvasni a hozzaszolasaidat. NEM beszelek melle. Ha ez a velemenyed, inkabb ne szolj hozzam, ennyi. Utalom ha hazugnak neveznek.

Mint mar mondtam, az elfek ugyanilyen erosek voltak (csak nem tudtuk, hogy gyengebbek 10%al...) (En legalabbis nem tudtam.) De ennek mar megint semmi koze ehhez a topichoz, ugyhogy a szemelyeskedest be is fejezheted. Erre van egy Remy utalos topic, oda irhatod batran a serteseidet, a megbeszelesekben ennek semmi helye, koszonom.

Ha nem is jatszanek A-ban, akkor is ugyanez lenne a velemenyem, mind klanszinten, mind egyeniben. Szoval ezzel ismetelten mellefogtal. A vicces az egeszben pedig az, hogy epp az elozo hozzaszolasban irtam le, hogy nem igy van, de ugy tunik, tojsz ra, csak a sajat magad kis velt igazat hajtogatod...
__________________
Remedy
Reply With Quote