View Single Post
  #29  
Old 12-02-2014, 16:57
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Tőled is azt kédezem, hogy milyen célt szolgálna így az ember? Toli, vari, hadi, termelő, vagy fedezős beton, mint az elf?
Felsoroltam a gondolatokat, az nem azt jelenti mind kell neki, hanem valami a sok kozul, varis tolisra irtam inkabb ne, azoknak mar van faja. De ha mast nem akkor legalabb harcolni tudjon mert jelenleg se ferohely, se plusz semmi amig minden mas fajnak van valami plusz.

Az embernel nincs hely, es hidd el jatszottam vele eleget, hogy mekkora hely hiany van nala. Ha megnezzuk barmely fajnal ha 30% is a laki teki valami segiti masba, az embernel ez egyaltalan nincs.

orknal 30% lakiteki de erosebb hadilag es kevesebb kaja kell
elfnel 30% lakiteki de a legerosebb vedekezesbe
torpnel 30% lakiteki de gyorsabban tud kepezni es termelo faj

A fennt emlitett fajok hatranyai meg szerintem nem hatalmasak mellette.

Akkor lassuk a spec varijat a nem varis ugysem probalja meg ellene, egy orias akinek eleve joval nagyobb a vari tartomanya es ferohelye meg egy varis gnom mert annak is van boven helye, de meg talan az sem miert? mert tolikkal es sereggel sokkal gyorsabban el lehet intezni az embert. Semmi kulonleges tobbletet nem kap egyaltalan a keves ferohely melle.

Szamit, hogy legtobben nem tudjak artozni? Mennyire?

Es akkor miert nincs ember a szoviben, megha jatszananak tobben vele sem venned be, miert?
Mert a szovinek semmi hasznot nem tud nyujtani.

Az ork hozza a foldet, a torpe termel, az orias csinalja a gomboket, felelf most erositve eplistazik, kitekizik stb.. a gnom meg barmire hasznalhato. Hova illeszted be az emberket?

Valamit kell hogy adjunk az ember fajnak, hogy egyenibe es szovibe is kivanatos legyen.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote