View Single Post
  #1622  
Old 11-11-2010, 16:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Ha egyenlően lenne bánva a hasonló, sok esetben sokkal durvább üzenetekkel is, akkor lehet emelném fel ennyire a szavam. Csak hogy egy emlékezetes példát kiragadjak, egy nyilvános fórumon való obszcén társalgás nyilván senkit nem zavart annyira, hogy legalább egy figyelmeztetéssel el legyen tüntetve onnan. Egy olyan beírást előzetes figyelmeztetés nélkül mindenki más legalább 24órát kap. Le sem írom ki írta ugyis mindenki tudja miről beszélek. Ez csak egy példa a százból.
De sorolhatnám a teljesen nyilvánvaló ámbár "nem bizonyítható" durva szabályszegéseket, ami el van nézve, de engem pár éve a rendszer következetlensége, plusz emberi(supporti) lustaság/szándékosság miatt anarchba tettek.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy engem direkt szivat "valaki", csak azt hogy nem vagyok benne abban a kis mózeskosárban amiben az említett játékosok.
Nyilván nem idézhetem a beírást, mert szabálytalan lenne, de azért nem csak én látom a következetlenséget ugye? "Tiszta szégyen"-----> 5kör kitiltás B-csoportból, beírás fórumra : Ez egy vicc -----> 5kör kitiltás A-csoportból.
Obszcén, durva hangvételű lenéző üzenet írása nyilvános fórumon----> semmi az ég világon.
Amit fent leírtál, az teljesen normális, ez így van rendjén.

Hogy a belső fórumokon mi az elfogadható stílus és mi nem, az a fórumgazdák hatásköre, ezt csak nagyon kivételes esetben bírálom felül. Ha az a stílus nem tetszik, akkor kilépsz az adott fórumról. Ha egyik fórum stílusa se tetszik, akkor létrehozol egy sajátot, ahol te határozod meg, hogy mi az elfogadható, és mi nem.

Szabályszegéseknek nincs helye egyik fórumon sem, az minden esetben szankcionálásra kerül, akkor is, ha a fórumgazda szerint nincs vele semmi probléma.

A más játékosnak írt üzenet már más tészta. Ott nincs ekkora szabadság, ott ha sértegetsz másokat, vagy bármilyen módon a játékon kívüli életre tereled a szót, az automatikusan nem elfogadható.

Valamiért még mindig azt hiszed, hogy azt írtad, hogy "tiszta szégyen", pedig már legalább kétszer beidéztem, hogy ez bizony nem így történt. Az egyértelműség kedvéért beidézem harmadszor is, hogy mit írtál: "Tiszta szégyen vagy". Ez nem elfogadható a Hódítóban.

Mivel három kitiltásod volt (hopsz, 2 figyelmeztetést kaptál, ajajj, valaki nagyon kivételezett veled...), ezért normál esetben ugye erre (figyi, 5 kör, 12 kör után ->) 24 körös kitiltásnak kellett volna jönnie. És szemmel láthatóan direkt ki akar veled valaki szúrni, mert nem ennyit kaptál, csak 5 kört. Azt a gonosz embert, aki állandóan ki akar veled szúrni, nahát...

Ezek után azt várnám, hogy "kössz", vagy bármi. Esetleg semmi. De semmiképp nem az, hogy még nekiállj ezen problémázni, hogy miért lettél sokkal enyhébben kitiltva, mint ahogy kellett volna. Úgyhogy az a tiltás már bizony nem élvezett semmiféle "kedvezményt".
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote