Thread: Jégkorong
View Single Post
  #8  
Old 10-30-2007, 13:19
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Egy szóval sem mondtam, hogy szégyen lenne a vereségünk... Attól függetlenül viszont nyilván nem örülök neki, hogy nyertetek, mert a Fradit jobban szeretem.
Viszont a győzelem miatt a sportteljesítményért megérdemlitek a gratulációt! Valahogy nekem ez igy 'sportszerű'. Nem szimpatizálok azzal, hogy valaki egy vesztes meccs után a nyertes csapatot kezdi anyázni. Inkább gratulálok nekik, hiszen nekem is jólesik, ha a Fradi nyer, és azok, akiket elvertük, az anyázás helyett inkább elismerik, hogy jobbak voltunk. Ez fordítva is igaz.

Nyilván megérdemelten nyer az, aki az adott meccsen jobb teljesítményt nyújt.

(Ezalól persze kivételt képeznek az elcsalt meccsek, valamint a bírói tévedésből adódóan kialakult végeredmények..)
Mindazonáltal persze szeretném, ha majd egyszer az FTC lenne a bajnok csapat. Szóval hajrá hajrá Ferencváros!
ez egy szimpatikus szúrkolói hsz volt még vannak kúltúrált fradi drukkerek is ezek szerínt :d ne értsd félre nem azt mondom hogy vandálok vagytok csak van jópár fradista aki nem így véleményezi ha kikap a csapata (nemcsak fradisták ilyenek, lila vandál is van jópár )
Reply With Quote