View Single Post
  #337  
Old 02-26-2011, 12:26
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Evvel nem értek egyet. Így is szerintem sok köze van a külső fórumnak is a játékosok elszivárgásához. egyfelöl az itteni légkör, hogy jó pár ember frusztrált és ha valami nem tetszik neki, rögtön a másikat támadja...
(lásd pl fentebb)

Másfelöl pedig olyan sok taktikai inforimáció és "hadi titok" került már ide ki,hogy megszünt a réteg a kezdők és a profik között... megszünt az a réteg, aki már tisztában van a játékkal, de sok fogást még nem ismer. nincsenek már olyan játékosok, akik a gyenge és az erős játékosok között vannak, akikkel még jókat harcolhattak a kezdők is és nem alázták rögtön szarrá őket 12kör alatt... ezen sztem a kézikönyv csak rontott. és egy "hivatalos" számoló progi még azt a kevés hibalehetőséget is elvenné ami az eddigiekben benne volt. arról a szépségről már nem is beszélve. hogy a legtöbb játékos aki vmit használt, soxor Excell tábla volt az.

Ha belegondolok, hogy annak a tudásnak amit 5évbe telt megtanulnom/megtapasztalnom a saját börömön, már a 95%-a kevesebb mint 24 óra alatt megszerezhető pusztán csak a külső fórumról...
ez így pedig szerintem nem jó.

számomra a játék varázsát a társaság mellett az jelentette,hogy majdnem minden nap rájöhettem vmi új dologra. akár ellenféltől ellesve, akár saját ötlettől vezérelve... ez a szépség nincs meg az újaknak. mert ha vmit megakar tudni, akkor nem kiprobálja élesben,vagy anarchban, hanem rákeres a kézikönyvben, vagy a külsőn...
Szerintem jó 5let nekik számolóprogit adni ,mert miért ne számolhatná ki , hogy mire van szüksége egy támadáshoz ?
Ugyanis ha végiggondolod , beteszi a gömböt a progiba , hopp rájön, hogynem tudja menyi tornya van az ellenségnek Megpróbálja felmérni vagy megtudni valamilyen formában és már játszik is a barátunk aktívan ))
Hibázás meg lesz mindig még a profiknál is )) Ugye Kutya ?
Ezt a lasztit le kellet csapnom , nem bírtam ki
Reply With Quote