View Single Post
  #335  
Old 02-26-2011, 11:44
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ricsi- View Post
Ati, ha van rá kapacitás, kéne egy hivatalos számolóprogi ami letölthető lenne a főoldalról.
Ezzel számolhatnának a kezdők is, mert sokan közülük azt se tudják, hogy létezik-e ilyen program és hogy szabályos-e.

Ez ha tudást nem is ad, de legalább nem full sereggel+íjjal támad ki, hogy utána 8seregeket kapjon vissza.
Ebből tanulhatna, ami meghozhatná a kedvét újabb csatákhoz.

400-500 hekis orit meg már nem fog törölni, mert sok ideje-munkája lesz benne.

Ez nem megoldás, ez csak egy lépcsőfok feléje.
Evvel nem értek egyet. Így is szerintem sok köze van a külső fórumnak is a játékosok elszivárgásához. egyfelöl az itteni légkör, hogy jó pár ember frusztrált és ha valami nem tetszik neki, rögtön a másikat támadja...
(lásd pl fentebb)

Másfelöl pedig olyan sok taktikai inforimáció és "hadi titok" került már ide ki,hogy megszünt a réteg a kezdők és a profik között... megszünt az a réteg, aki már tisztában van a játékkal, de sok fogást még nem ismer. nincsenek már olyan játékosok, akik a gyenge és az erős játékosok között vannak, akikkel még jókat harcolhattak a kezdők is és nem alázták rögtön szarrá őket 12kör alatt... ezen sztem a kézikönyv csak rontott. és egy "hivatalos" számoló progi még azt a kevés hibalehetőséget is elvenné ami az eddigiekben benne volt. arról a szépségről már nem is beszélve. hogy a legtöbb játékos aki vmit használt, soxor Excell tábla volt az.

Ha belegondolok, hogy annak a tudásnak amit 5évbe telt megtanulnom/megtapasztalnom a saját börömön, már a 95%-a kevesebb mint 24 óra alatt megszerezhető pusztán csak a külső fórumról...
ez így pedig szerintem nem jó.

számomra a játék varázsát a társaság mellett az jelentette,hogy majdnem minden nap rájöhettem vmi új dologra. akár ellenféltől ellesve, akár saját ötlettől vezérelve... ez a szépség nincs meg az újaknak. mert ha vmit megakar tudni, akkor nem kiprobálja élesben,vagy anarchban, hanem rákeres a kézikönyvben, vagy a külsőn...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post: