View Single Post
  #332  
Old 02-26-2011, 08:26
penge bácsi penge bácsi is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

[quote=NewJackCity;281704]én jopár játékost ismerek akik félelfel vegigvitték ezt a játékot
a mániákus tolvajok nagy része megunta hogy 24orában elérhetonek kell lenni és hogy nagy hekin tizedannyit sem lehetett lopni mint alul
aki azt állitja régen más volt nagy hekin az hazudik
nagy hekin mindig nehéz volt a tolisok dolga
nem egy félelfet láttam anno 1000-1500 hekin V-be tekit irni mert ott már nem tudtak lopni a leverés kockázata nélkul
voltam anno 2 tolis szovibe is 5-6éve (egy felef es egy elf tolival)
a B-ben majdnem el is véreztunk a 2 kleptomán miatt
arrol nem beszélve hogy minél foljebb mentunk annál kevesebbet tudtak lopni
es nemegyszer volt hogy aki masodikként lopta az egyetlen megfelelo célpontot mar szinte semmit nem tudott lopni (pedig sokak szerint akkoriban mindenhol kánaán volt)
ott volt a legnehezebb osszehangolni a dolgokat abban a 2tolis szoviben
ahoz hogy a feles vagy az elf támadjon a teljest kellett lesni es ha nem volt kit hiénázni akkor volt hogy fullra ki kellett menniuk ugy hogy az egész szovinek gépnél kellett lennie hogy seregcserével megfelelő mennyiségu támado egységet tudjanak kipréselni magukbol
ilyen aktivitással picit más a kornyezethez alkalmazkodo éplistával szerintem a mai napig életképes bármelyik tolis faj

szerintem az a gond hogy kevesebb genge játéktudással rendelkezo célpont
amég régen találtál kis hekin 30-40 lehetséges célpontot(aki nem ut xarrá ha be mersz lopni)
3-4 napig tartott felmérni oket mivel tiz koronként csak 5 terkapu nyithato
es gazdag vadászmezok voltak a rengeteg játékosnak koszonhetoen
addig ma azt tapasztalom hogy van 2-3 lehetséges célpont
akiktol általában loxart se lehet ellopni
és szinte csak olyan orik vannak akiknek virit a gombjérol hogy ha lopsz tole es morci lessz akkor tobbet buksz a haboruval mint nyersz a lopással
amugy ilyenek mindig voltak akiket nem volt érdemes lopni már csak ránézésre sem
ez nem ujdonság és semmivel sem gyengébbek a tolisok mint voltak (kivéve az elf ugye a herélés miatt, vedelemben erosodott toliban gyengult )
a tolibiznisz régen a sok felelotlen célpont miatt virágzott
és a fullhadi szovik 10 éve is lazán szarráverték a tolis varis szoviket
szerintem alkalmazkodni kell nem rákényszeriteni mindenkire 10% bankot hogy legyen célpont a toliknak
szerintem a bankok védelme pont jó ahogy van


itt egyetlen dolgot nem veszel figyelembe, hogy nem változott a keretfeltétel.
tehát lopásnál a helyezés számít, na már most: a rengeteg szabis ori miatt jelenleg pl. K-ban köztem és az előttem lévő ori között 50 helyezésbeli különbség van, hárommal arrébb pedig már majdnem száz.
tehát a rendszer abszulúte lehetetlenné teszi az értelmes lopást, ártást.
itt kellene a jelenlegi helyzetben javítani, pl. a szabis orikat kivenni a listából.
Reply With Quote