View Single Post
  #2  
Old 01-15-2007, 21:08
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Loxhero007 View Post
Sziasztok. Van egy kis gond: a szovi felallasunk --> 2 hadis, 1 varis meg 1 tolis az 5 szinten. Az a kerdesem hogy ha szintet valtunk akkor a 4 szinten hogy legyen a szovifelallas maradjon igy ahogy van vagy legyen 2 hadis meg 2 varis vagy hogy lenne a leg megfelelobb, marmint itt az a lenyeg, hogy a tolis maradjon tolis tobarra is, megeri illetve kifizetodik neki vagy legyen inkabb varis mivel ugy gondolom hogy 2 hadis eleg es job lenne 2 varis melle ne 1 varis meg 1 tolvaj, hiszen ahogy hallottam tolisnak nem nagyon kifizetodo lenni felsobb szinteken, mivel ott mar sok az orias es a hullak is bankosok asvanyi cucc nelkul th. ehen halna a tolis, nem lenne fontosabb szerepe orias variskent a szovibe.

Velemenyeteket varom (ha lehet csak tapasztalt jatekosoket akik a fentebbi szinteket is megmasztak), hogy hogy erne meg es hogy lenne a leg megfelelobb.
Mi a helyzet a 3,2,1 szintekkel ott milyen szovifelallasokat lattatok illetve milyenbe voltatok es melyik volt a legutokepesebb illetve a legnehezebb atutni ???

Elorre is koszonom tanacsotokat.
sztem 2 hadis, 1 tolis, és 1 varis, esetleg a varis helyett egy hadivaris lehet a legjobb szövifelállás. de erről más témákban elég sok szó esett. sztem nézd át azt, lehet, hogy ott megtalálod a kérdésedre a bővebb választ.