Thread: 1A események
View Single Post
  #12753  
Old 11-22-2012, 19:54
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nezd nyugodtan, de ott nem fokoztunk semmit, szoval az nem utanafokozas volt, hanem "alafokozas", ami majdnem folefokozas lett emlekeim szerint. (Szoval nem is volt mire szamitanunk, de mondjuk jo lett volna ha nagy buzgalmatokban folefokoztok...)


Amugy a beirasodbol kiderul, hogy nekunk az egesz klanunk nem fokozott annyit, mint Te egyedul, megis mi vagyuznk a csunya rossz fiuk a vegtelen lehetosegekkel...
remy már korábban is emlitette valaki de tényleg "picit" olyan vagy hogy ha te csinálod az ok
viszont ha más csinálja akkor meg ő a "csunya rossz fiu"
alapbol azt állitani hogy a tartalék nem számit....hát ez furán hangzik nagyon, profi játékosok szájábol
erre ha az oszinte frankot szeretném mondani ugy hogy meg se sértselek
akkor az illeto vagy állszent, vagy nem gondolta át rendesen, vagy nem ért a játékhoz
nálad az utolso kilőve igy maradt 2 verzio
ha hasamrautottem és tegyukfel valakinek van 1-1 milla (kati,védo,tamado,ij,paci,elit,vari,toli) akkor ha a másik klánnak van 15-15 milla és az 3 oriban kulonbozo idopontokban ér haza
akkor szerintem nem kérdés hogy kinek van elonye ha a két klán elkezd matekolni a piacon
hogy kié legyen alul, hozzáférheto legyen, csorgassuk meg hátha beszedi és kirakja drágábban, az egyiknek megadatik hogy visszaszedheti hogy ne csorogjon a másik viszont elkoltse a pénzét, stb rulez

arra meg hogy panaszkodik mindenki a tarcsitok miatt
ti meg a fogalmazásba is belekottok néhány embernél azon mondjuk biztos jokat derultok(az ebbol kialakulo vitákon még én is jokat is derulok néha)
de azért mikor anarchban probáltam torleszteni az A-ban leesett foldecském miatt, és tobb tarcsim és tobb orim volt
nem másztam rád nagy tulerovel igazábol az A-s szitut probáltam szemléltetni veled hogy milyen szar ha nincsenek kozelbe szovik és rádmászik egy pénzesebb emberke akinek ott az elvi lehetoség hogy még a "klántársak is beszállnak" (értsd. saját orik)
ott rohangáltál 4 yardokkal, kozel fullra ki kellett támadjak hogy beverjelek
mégse vetted fel a kesztyut hanem nyomtál egy szabit es megprobáltad diplomáciai uton rendezni
és én voltam a csunya rossz fiu
aminek ma már részben orulok mert egész normálisnak ismertelek meg(másokkal mondjuk jo bunko szoktál lenni, igaz én is)
igaz a foldemmel még mindig tartozol

szoval lényeg a lényeg arcokbol picit vegyetek vissza mert nem áll jol
es remélem hasonlo elánnal utitek majd egymást mint ahogy veszekedni tudtok

pénzre visszatérve picit tarcsi nem számit, vagy igen
ti megengedhetitek magatoknak hogy szk-ra menjetek és uj orikkal, uj és aktiv társakkal alulrol támadjatok
a dragonnak erre nincs kerete pedig toluk is ez lenne a tuti lépés
oriásit számit hogy mennyi tarcsija van az embernek, és ezt tagadni kár
még a semmi kozotok hozzá mikor mire kortjuk a tarcsit hszed is korrektebb válasz volt mint ez a tarcsi nem számit bullshitolás
Reply With Quote