View Single Post
  #10  
Old 01-24-2016, 18:23
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Default

Quote:
Originally Posted by sij13 View Post
A napi 3-4 belépés arra elég,hogy legalább fél napon keresztül folyamatosan tudjon támadni(ügye oda vissza 4óra legalább a táv. Visszakísérés ellen meg úgyse tudna túl sokat tenni,max rengetne,ha tud,de az nem tudom mennyit segít.Olyankor úgyis a diplomáciára kell hagyatkoznia legtöbbször. Ezért is érdemes egy minimum sereget íj-torony bent hagyni. Arra,hogy eltengjen-lengjen tökéletes,ha el tudja érni,hogy ne nagyon zaklassák és nem keveri magát nagy bajba. Persze már ezért is érdemes figyelnie a pontváltozásokat, hogy olyat üssön akivel nem lesz gondja.

De én is az elfet javasolnám(nekem is azt javasolták,már csak ezért is),főként azért mert az ember most úgy hiszi,hogy napi 3-4 belépés menne neki,de szerintem hosszútávon ez nem teljesen teljesíthető a legtöbb embernél.És 1 csoportban legalább 41napot és 16órát kell töltenie. Szóval a 2.szint az minimum 3x ennyi(legalább 4hónap csak,hogy feljuss a 2.szintre). Persze lehet szabadságolni közbe az országot.
3-4 belépés pont arra elég hogy ne hadis fajjal játszon, egész napi folyamatos támadásra meg aztán végképp nem.
Visszakísérés ellen meg igen is tudna tenni ha éppen észre venné, például bontani, hogy ne alulról kapja az ütés vagy beíjazni és megfogni vagy szembe menni stb.. vannak lehetőségek, de ha erre alapozunk hogy 3-4x belépek és mindíg indítok egy támadást és lesz ami lesz akkor akár hullával is játszhat, mert ott fent áll a vakság, tehát a "nem látja, hogy megy felé valaki" szisztéma.
Mint írtam inkább elfel próbálja meg védekező felállásban, utána egy új országgal vagy éppen azzal már el tudja dönteni mi lehet még megfelelő számára mert lehet hogy fél év múlva több ideje lesz stb, vagy akár még ennyi se.