View Single Post
  #5  
Old 01-24-2016, 09:07
sij13 sij13 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Bomi View Post
Mivel napi 3-4x tudsz belépni ami nem túl sok, így az előttem szóló egyik javaslata, hogy valami hadisabb fajt válassz szerintem nem helyt álló.
A napi 3-4 belépés arra elég,hogy legalább fél napon keresztül folyamatosan tudjon támadni(ügye oda vissza 4óra legalább a táv. Visszakísérés ellen meg úgyse tudna túl sokat tenni,max rengetne,ha tud,de az nem tudom mennyit segít.Olyankor úgyis a diplomáciára kell hagyatkoznia legtöbbször. Ezért is érdemes egy minimum sereget íj-torony bent hagyni. Arra,hogy eltengjen-lengjen tökéletes,ha el tudja érni,hogy ne nagyon zaklassák és nem keveri magát nagy bajba. Persze már ezért is érdemes figyelnie a pontváltozásokat, hogy olyat üssön akivel nem lesz gondja.

De én is az elfet javasolnám(nekem is azt javasolták,már csak ezért is),főként azért mert az ember most úgy hiszi,hogy napi 3-4 belépés menne neki,de szerintem hosszútávon ez nem teljesen teljesíthető a legtöbb embernél.És 1 csoportban legalább 41napot és 16órát kell töltenie. Szóval a 2.szint az minimum 3x ennyi(legalább 4hónap csak,hogy feljuss a 2.szintre). Persze lehet szabadságolni közbe az országot.