View Single Post
  #2  
Old 01-23-2016, 16:18
sij13 sij13 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Szia.
Nem vagyok valami nagyon tapasztalt játékos,de ha mindenféleképpen magányos farkasként(MF) akarsz játszani akkor nem árt diplomáciai készség. A stratégiai kézikönyvben is szépen megfogalmazták már páran(érdemes beleolvasni). Ezt leszámítva,ha ilyen gyakran fel tudsz lépni ,akkor érdemes lehet valamiféle támadó jellegű országot választani. Persze el kell döntened,hogy mifélét szeretnél.Hadisat, varisat, tolit. Akár full defenzív tolis elf is lehetsz és akkor van egy erős védelmed és akkor főként a varázslókkal meg tolvajokkal tudsz játszani. Persze mindig lesz olyan,aki valamelyik téren(hadis/varis/tolis) jobb lesz nálad,szóval sose lesz hiánytalan a védelmed és ügye visszatámadni meg nem nagyon fogsz tudni.Maximum a lenullázott országokra rámész és úgy.
Ha hadi jellegű országot akarsz,akkor a legtöbben a gnómot és az orkot használják ilyesmire(bár az ork elvileg tapasztaltabb játékosoknak ajánlott csak,gnómnál meg arra kell számítani,hogy valamivel több befeketetést igényel anyagilag,viszont minden téren elég erős.)

Szóval nem tudom ,hogy mit válassz.Amit szeretnél,csak ne embert,hullát vagy félelfet. xd
Ezek is játszhatóak de az ember mindenből gyenge,egyedül a faji varázslata nyújtana valami védelmet,de ha ezt akarod használni a hadi vagy tolvaj többlethez akkor mindenki belát és mivel minden téren elég gyenge nem sokra mész a többlettel.
A hulla meg teljesen vak. Vannak előnyei,ellehet vele játszani,de ha valaki bekockáztat egy kis betegséget,akkor elég könnyű célpont főleg ha visszakísérik vagy betámadják mikor nincs bent sok egység. Egy hosszabb napokig tartó csatába már 1v1-ben sem biztos hogy túlélné (mert akkor az ellen már nyílván építene pár kórházat, meg pont tőle rabolná az emberkéket). Na most el lehet menekülni, vagy diplomatikusan megoldani a dolgokat,de hullával nem árt ha az ember tud számolni és figyelni a pontszámlistát.
Félelf mindenféleképpen tolis,leginkább a katonák gyilkolására specializálódott,de lopni is lehet vele,sőt kell is.Lehet vele játszani ,ha muszáj. Végül is nem tudom.


Az is tény,hogy egy jobb szövi ellen nem sok esélyed lesz,bármit is választasz.
Végeredményben nem segítettem túl sokat szerintem. Bármelyikkel fel lehet jutni,ha nem szállnak rád nagyon.