View Single Post
  #102  
Old 04-04-2014, 19:19
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Olyan szinten biztosan érdemes külön kezelni, hogy a "rövid szabiról visszatérés után 12 óráig ne lehessen szabira menni" javaslat mindenhova egyformán vonatkozik. Nem látok semmit, ami ez ellen szólna, és úgy emlékszem, hogy itt a fórumon is csak egyetlen ellenvetés volt, de ő sem tudta megmagyarázni miért.

Ezzel gyönyörűen biztosítani lehet, hogy a rövid szabi arra legyen hazsnálva, amire való, miközben a hosszú szabit egyáltalán nem befolyásolja.

Ez a rész szerintem pipa, lehet félretenni, és lépni tovább. Szerintem ez további megbeszélést nem igényel.

Ami még szabi volt, az 1/A specifikusan a 12 és 72 óra közötti visszajövetel megakadályozása. A fenti, általános szabis módosítás után ennek még van egyáltalán jelentősége?
van. mert az eredeti felvetésben a probléma az volt, hogy a klánokból 3-4 tag is elmehet szabira büntetlenül, mert 5 óra múlva már játékban is lehet egy esetleges klántámadás miatt amit ugye a szövik észlelnek. eddig azért nem mentek szabira az országok, mert féltek, hogy a 72 óra alatt (ami elég idő egy klántámadás kidolgozásához) valaki rájuk áll és csökkentett védő/támadó erővel tudnak csak kiállni. az éjszakai alvásnak nem ez volt a célja, szerintem aki 12 óra alvással nem elégszik meg, az legyen 72 óráig szabin. aki rendeltetés szerűen használja annak ez semmilyen hátrányt nem fog okozni.
Reply With Quote