View Single Post
  #4  
Old 01-14-2008, 16:17
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
örülnék én is egy ilyen témának
érdekelne pl, hogy két ori milyen mértékben társaloghat, mert szövi és egyéb tárgyalások során is gyakran felmerülnek ilyen kérdések: milyen a fajod, személyiséged, milyen aktív vagy, mik a terveid mikor akarsz szintet lépni stb. nem látom, hogy nap mint nap lennének kitiltva az emberek jksz-ért mert ilyet megbeszélnének...engem kitettek a felsorolt kérdések egyikéért (legalábbis így vélem, mert okot nem kaptam, és a két ori között egyedül ez az esemény történt a közelmúltban). akkor kérdem ez szabálytalan csak sok esetben nem vizsgálják mert nem jelentik vagy esetleg a kivizsgálótól függ. köszönöm
azt hiszem korábban írtad, hogy azért lettél kitéve, mert azt kérdezted, hogy mikor lép szintet... de ez valmelyik idegen nyelvű verzióban volt, nem azért lettél kitéve mert magyarul írtál?

a kérdés tényleg jó, mert nem tudom én se, hogy szabad e megkérdezni, fajod, stb, hiszen nem kötelező neki rá válaszolni, de ha válaszol infot ad ki magáról, ami szabályelenes ??

persze sokan küldik el a gömbjüket magukról, például szövetségbe való lépéskor, de akkor az is szabály ellenes?

ezeknek a kérdéseknek nyissunk új topicot, vagy ez is jó a célnak?