View Single Post
  #10  
Old 02-07-2014, 13:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Myouga View Post
Pedig az elsővel nem is játszottam, csak 1 országot irányítok. A Myougaria nevű országban elrontottam még első vagy második belépésnél a jelszót, 1 óráig nem tudtam volna belépni, ezért csináltam újat. Azóta be sem léptem abba az országba. Nem lehetne megoldani, hogy a Myougariát törlöm, a Myougharia morálja pedig visszaál normál értékre?
Ilyenkor nehéz azért azt elhinni, hogy mivel elrontottad a jelszót, ezért nem a leveleidet nézed meg, ahogy ki van írva, hogy a tiltást feloldhasd, és rögtön beléphess, hanem gyorsan regisztrálsz egy új e-mail címet, hogy azzal indíthass új országot.

Mindegy, elhiszem, hiszen ki vagyok én, hogy kételkedjek ennek az életszerűségében.

A kérdésedre válaszolva: idővel vissza fog állni a morál maximuma a normál értékre. Ahogy fent már többen is leírták, naponta kb 1%-ot emelkedik a morál maximuma. Ehhez még az sem szükséges, hogy töröld bármelyik országot. Az anarchista csoportban szabályos, hogy több országgal játssz, úgyhogy mindkettővel tudod folytatni a játékot.

Ha valamikor úgy döntesz, hogy az anarchista csoporton kívül szeretnél játszani, akkor első lépés, hogy elolvasod a szabályokat, második, hogy a szabályoknak megfelelően regisztrálj.
__________________
Hódító * Queosia