Thread: Moziünnep 2009
View Single Post
  #9  
Old 09-21-2009, 12:52
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Na én nem megyek csak úgy oda, moziünnep ide vagy oda, előre ki kell találni, hogy akarok-e nézni valamit.

G.I.Joe rajzfilm rajongó lévén úgy döntöttem, hogy 500Ft-t megér, még ha mindenféle rosszat is mondtak róla. Kb azt kaptam, amit vártam. Aztán ha már ez a része megvolt a tervnek, akkor még beterveztük elé a Másnaposokat. Vígjátékot pláne nem nézek moziban, sőt még TVbe se nagyon, de azért a társaság miatt belefért.
Becstelen brigantik: Na ez se érdekelt különösképpen, pláne, hogy az ismik beszervezték 22:45-re, ami nekem már nem felet meg. De a másik ismerősöm meg nagy Tarantino rajongó, úgyhogy végül ez is megnézésre került.
Én nem vagyok annyira oda a mesterért, ráadásul sikerült előtte még a poénját is lelőnie valakinek, úgyhogy kaptam egy jó filmet, de nem hüledeztem, amikor kijöttem a moziból.
Jégkorszak 3: Az elmúlt 10évben animációs filmet se néztem, de hát öcsémet el kellett vinni. Úgyhogy ezzel megvolt az első 3D filmélményem is. Nem vártam tőle sokat, de sokkal jobb volt, mint a 3D előzetesek a film előtt
És végül: Hajsza a föld alatt
A bemutatója megfogott, a szereposztás tetszett, de ha nincs moziünnep, nem hiszem, hogy beülök rá. Azt viszont nem tudtam, hogy "csak" remake. Eléggé lapos film, a vége meg gagyi. Ettől jobbat vártam.
Úgyhogy most vadászom az eredetit remélhetőleg jobb.
__________________
A szenvedélyem

Last edited by Valezius; 09-21-2009 at 12:54..
Reply With Quote