View Single Post
  #24  
Old 02-13-2008, 07:44
kg-- kg-- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
No, akkor magyarázd el nekem, hogy mit fog kezdeni a 800 hekis ori, a tőle 4-6 körre lévő 1700 hekissel?
Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ne erőltesd ezt a témát, mert nem jó.
Most akkor kíváncsi vagy, vagy nem? Ha tényleg érdekel, kérlek, először is próbálj reálisabban gondolkodni.

Ritka az a csoport, ahol 2 ország játszik. A tipikusabb, amikor a nagyobb ori(k) elhúz(nak), aztán egy nagy lyuk, és aztán sok (nem 1 v. 2) üldöző.

A te példádat nézve az 1700 hekis ori alatt 4-6 körrel nem egy 800 hekis ori lesz, hanem 20-50. És azt hiszem, erre a szitura már kitértem feljebb...

És egy személyes megjegyzés. Én a hozzászólásokra válaszolok, már egy ideje nem írok új gondolatot az eredeti felvetéshez, csak magamat ismételgetem. Teszem ezt azért, mert a hozzászólók nem gondolják végig a lehetőséget, csak kiragadnak egy-egy jellemzőt, rávetítik egy-egy extrém helyzetre, és közlik, hogy nem jó. Akinek még nem esett le, a Hódító jelenlegi rendszere sem működik extrém helyzetekben. (Synkel példáját elővéve: mit csinál a 800 hekis és az 1700-as, ha köztük 50 kör van? Semmit. Játszani nem tudnak, csak termelgetnek magukban.) Azt megköszönöm, ha valaki úgy szól hozzá, hogy pontosít/kijavít, vagy végiggondolja, amit írtam. Akiről látom, hogy tényleg nem ért valamit az ötlettel kapcsolatban, annak mindig válaszolok. És ez egy gondolatkísérlet, nem keresztes hadjárat.
Ha nem írtok, én sem teszem, és a topic el fog tűnni.
Reply With Quote