Thread: Tekercskopás
View Single Post
  #27  
Old 07-06-2011, 07:35
Lord Belward's Avatar
Lord Belward Lord Belward is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: Budapest
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Ha már hozzászólásom megvolt, akkor jöjjön az én verzióm, hogy miért nem tetszik nekem az új fejlesztés.

Mint a Kezdők fórumán erről heveny vita alakult ki, nem azért nem tetszik az új színezés, mert "Én már egyszer megcsináltam a számolómban ezt, és dolgoztam vele sokat, és most bekerül mint alap." Lehet, lehet hogy ez is benne van egy kicsit, és fáj, hogy én dolgoztam vele az most alap lett. Gondolom sokan mások is irtak hasonlót a tekercskopásra, vagy csak jobban odafigyelnek. Nem hiszem azt, hogy én találtam volna fel a spanyol viaszt.

Azért nem tetszik mert számomra zavaró a színe. Ez valószínűleg azt fogja eredményezni, hogy néha-néha felkapom a fejem, hogy "ez meg mi itt?!", mert 80%-ban csak végigfutom a Tanácsadók oldalt; ha egyáltalán meg is nézem azt.

Lehet, hogy sokaknak segíteni fog a jelzés, lehet, hogy a kezdők (kezdőbbek, újrakezdők) jobban oda fognak figyelni a tekercsekre és figyelik, hogy "ebből tényleg kellene még tekercs". (Szvsz, a gyakorlott játékosok, akinek a reggeli cigi, kávé mellet a Hódító is benne van a reggeli teendőkben, azoknak ez felesleges.)

Szumma-szummárum, én szeretném, hogy ha kikapcsolhatóvá kerülne a funkció. Ha már a VIP azért van, mert kényelmi szolgáltatást (=) könnyítést biztosít, akkor könnyítsen annyit a helyzetemen, hogy szabályozhatom a jelenlegi könnyítést.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Lord Belward For This Useful Post: